222 540 310
Řipská 18, 130 00
Praha 3 - Vinohrady
Dekoratérské studio záclon a závěsů

Dekorační látky na závěsy | Inspire-decor

Luxusní záclony a  závěsy

Moderní závěsy a záclony patří k oblíbenému bytovému textilu. Máte v oknech obyčejné žaluzie a divíte se, proč váš interiér není útulný? Pořiďte si do okna garnýž nebo kolejničku a na ní zavěste luxusní záclonu či závěs. Uvidíte, že místnost opravdu prokoukne a bude působit svěžím dojmem. Navíc záclony a závěsy můžete libovolně obměňovat, a tak v každém ročním období dosáhnout jiného vzhledu. Moderní látky na závěsy - metráž

Naše dekoratérské studio se specializuje na prodej moderních a luxusních látek na závěsy v metráži, což znamená, že si závěsy můžete sami doma přizpůsobit velikosti svých oken. Takové závěsy se pak hodí i do oken atypických rozměrů. Výběr v našich látkách je opravdu široký a zakoupením moderní látky na závěsy v metráži se vám tak otevírají nové možnosti. Vybírejte z jednoduchých jednobarevných látek i z mnoha atraktivních dekorů, které jsou skvělou volbou na jarní i letní měsíce nebo na svátky. 

••• Tip •••

Některé z našich kolekci jsou k náhlednutí - ZDE

Nové modní retro vintage tapety a látky jsou k náhlednutí - ZDE

Zastupujeme značky:

Christian Fischbacher - moderní a klasické záclony a závěsy
Houles - dekorační látky na závěsy, záclony, střapce
Alhambra - dekorační závěsové a potáhové látky
IndesFuggerhaus - závěsové látky, potáhové látky, moderní a klasické záclony
Simta - luxusní záclony a přírodní materiály na závěsy
IFI - kvalitní řecké látky na závěsy, záclony z přírodních a umělých látek
Prestigious Textiles - oblíbená značka na závěsy a potáhové látky
Casadeco - luxusní záclony a závěsy
Unland - český dodavatel kvalitních německých závěsových a potáhových látek
Rioma - dětské závěsy a záclony
Ridex - polský dodavatel moderních záclon

a mnoho dalších známých evropských značek.

 

Luxusní závěsy do obýváku

Luxusní záclony a závěsy od nás si můžete zavěsit do každého okna, jelikož se šijí na míru. Doporučujeme je především do obýváku, kde vypadají báječně i s vysokými francouzskými okna, používanými pro vstup na terasu. Naše luxusní závěsy do obývacího pokoje jsou ušité z odolných materiálů, které se téměř vůbec nemačkají. Použité tkaniny z moderních ECO materiálů odolávají také prachu a dalšímu znečištění, jelikož mají teflonovou úpravu. Luxusní záclony i závěsy doporučujeme doplnit ozdobnou sponou. Tu využijete především tehdy, když jsou závěsy roztažené a chcete, aby vypadaly upraveně.