222 540 310
Řipská 18, 130 00
Praha 3 - Vinohrady
Dekoratérské studio záclon a závěsů

Garnýže a kolejnice na záclony | Inspire-decor

V našem sortimentu stínící techniky najdete kvalitní německé kovové garnýže na záclony a závěsy, dřevěné itálské garnýže na záclony a závěsy, garnýže s drážkou a hlinikové bílé záclonové kolejnice. Design a propracovanost všech komponentů je nedílnou součástí námi dodávaných záclonových garnýží. Téměř všechny garnýže a záclonové kolejnice jsme schopni dodat přímo na míru. Hlinikové kolejnice na záclony na míru jsme schopni výrobit během 2-3 pracovních dnu. 

 

V dekoratérském studiu Inspire-decor v Praze nabízíme nejrůznější modifikace garnýže a kolejnic – od klasických modelů, jež mají stálou poptávku už několik desetiletí, až po moderní práce evropských designérů, vyrobených z nejrůznějších materiálů s použitím nových technologií se vzorovým zpracováním či maleb. Nabízíme:

Hliníkové kolejničky na záclony

Hliníkové kolejnice se hodí pro lehké, středně těžké i velmi těžké záclony a závěsy. Můžete je montovat na strop i na stěnu. Nabízíme jednokolejnice, dvoukolejnice, s ovládáním šnůrou nebo i s motorem.
Hliníkové profily mohou být ohýbáne jak horizontálně, tak vertikálně. Delkou max. 6bm. V sířce 2,5 cm. Jsou velmi jednoduché a moderní.

Kovové garnýže na záclony

Také nabízíme jednořadové a dvojřadové. Kované ve všech možných průměrech a barvách, což Vám umožňuje nejvhodnější způsob volby garnýže. Jsou v nabídce i celé komplety, včetně držáku, koncovek a kroužků. 

Elektrické garnýže

Elektrické garnýže zaznamenaly také nebývalou poptávku mezi našimi zákazníky. Jsou ovládány pomocí elektrického mechanismu, připojené na běžné napájení 220V. Pro ovládání závěsu lze využívat dálkový ovladač, nebo jen řídicí jednotku upevněnou na zdi. Samotný elektromotor lze upevnit na pravou nebo levou stranu garnýže. Garnýže s elektrickým pohonem jsou za využití těch nejmodernějších technologií.

Mobilní garnýže - Spouštěcí garnýže na záclony

Mobilní garnýže jsou velmi oblíbenou novinkou našeho studia. Budete-li chtít prát, stáhnete s pomocí šňůry garnýže na úroveň prsou a s lehkostí sundáte závěsy, přeperete je a za pomocí šňůry je opět vyzvednete na požadovanou výšku. Tyto garnýže dovoluji efektivně upravovat závěsy prakticky libovolné velikosti a hmotnosti na libovolnou výšku. To vám podstatně ulehčí převěšení závěsů. Jednoduchý, pohodlný a bezpečný způsob. Tyto garnýže se dnes instalují nejenom v našich domovech, ale jsou vhodné a také žádané do kanceláří, hotelů a restaurací, protože je lze upevnit nejen na strop, ale přímo na zeď. Mobilní garnýže Vám podstatně uspoří čas a energii.

Bohatý výběr ohybů, spojek, přechodů, záslepek a jiných doplňkových prvků umožní upevnit závěsy na libovolně složitém povrchu s abnormálním reliéfem stěny.