222 540 310
Řipská 18, 130 00
Praha 3 - Vinohrady
Dekoratérské studio záclon a závěsů

Galerie


Závěsy do oken

Závěsy se využívají především v oknech nebo jako předěl v pokoji, tedy místo dveří. Pokud vybíráte nové závěsy do okna, vsaďte na kvalitní materiály, svěží barvy a moderní střih, který samozřejmě výrazně ovlivní rozměry samotných oken.

Aby závěs dobře padl právě k vašim oknům, měl by mít přibližně dvojnásobnou šířku (totéž platí i při koupi záclon). Garnýž by měla přesahovat čistou šířku okna, závěsy a záclony pak budou v interiéru vypadat mnohem lépe. Nejkrásnější rozhodně jsou závěsy s délkou až na zem, které zjemní a zútulní vaši domácnost. Zároveň jsou nejlepším řešením i pro atypická okna.

Moderní závěsy v interiéru

V současné nabídce bytového textilu naleznete moderní závěsy do oken, které jsou šité na míru nebo se prodávají v metráži a každý si tedy může jejich velikost přizpůsobit svým představám a individuálním vlastnostem použitých oken a parapetů.

Závěsy v interiérujsou velmi důležité, jelikož výrazně omezují dopadající sluneční paprsky a především během horkých letních měsíců tak snižují i teplotu v místnostech. Brání obecně i dennímu světlu a nočnímu osvětlení. Nebo zamezují nechtěným pohledům do domácnosti z ulice. Díky kvalitním závěsům si tak dopřejete soukromí.

Závěsy - šití Praha

Naše dekoratérské studio v Praze se specializuje na šití závěsů na míru klientským požadavkům. Nemusíte se tak sami namáhat s jehlou a nití v ruce nebo vytahovat svůj šicí stroj. Závěsy ušité od nás budou přesně odpovídat vámi zadaným rozměrům a vy si tak ušetříte mnoho času, práce i starostí. Naše služby můžete využít nejen v Praze, ale i v jejím okolí.

Vybírejte z různých materiálů, ačkoliv největší oblibě se těší bavlna či len. I umělá vlákna totiž dnes dosahují vynikajících vlastností. Takové závěsy do oken se totiž nemačkají a jsou barevně i tvarově stálé. U nás si můžete vybrat z mnoha dekoračních látek a ty pak využít pro zhotovení závěsů či jiného bytového textilu dle svých individuálních požadavků.