222 540 310
Řipská 18, 130 00
Praha 3 - Vinohrady
Dekoratérské studio záclon a závěsů

Články | Blog

Dekorační látky a záclony Prominens
Rádi Vám představíme novou kolekci dekoračních látek a záclon Prominens kterou již máme v nabídce. 


5 důvodů, proč jsou záclony lepší než žaluzie
Někteří lidé degradují záclony na pouhý, zastaralý lapač prachu a dávají přednost žaluziím. Záclony však vůbec nejsou zastaralé. Naopak jsou velice moderní. To však není jediný důvod, proč jsou záclony lepší než žaluzie.

Jak správně zavěsit římsu
Záclony jsou výrazným prvkem interiéru. Jejich design doplňuje a dotváří atmosféru interiéru. To je všeobecně známé a díky tomu věnujeme výběru záclon velkou pozornost. Ne každý však ví, že neméně velkou pozornost je třeba věnovat výběru a instalaci římsy. Římsa může podpořit nebo zkazit dojem interiéru.
Podle čeho vybírat římsu?

Jak určit správnou velikost závěsů
Není pochyb o tom, že závěsy doslova promění náš interiér. I to je důvod proč si je pořizujeme. U závěsů záleží nejen na jejich barvě a vzoru, nesmírně důležité jsou jejich rozměry, které se odvíjejí od rozměrů okna. Jak určit správné rozměry závěsu?

Jaké trendy v barvách interiéru se doporučují pro rok 2018?
Interiér vytváří nejen barva stěn. Nemalý vliv na jeho tvorbu má nábytek a bytové doplňky. Pokud patříte mezi lidi, kteří rádi mění svůj interiér, jistě vás bude zajímat, jaké trendy v barvách interiéru se doporučují pro rok 2018.

Dekorační látky na závěsy Prestigious Textiles TEMPLETON
Rádi Vám představíme kolekci TEMPLETON od Prestigious Textiles kterou již máme v nabídce. 
Látky j
sou vhodné na závěsy do obýváku v klasickém a moderním stylu. 

Dětské dekorační látky a tapety Baloo
Nová kolekce dětských látek na závěsy. Dětské závěsy úžasně zateplí pokojíček a také tlumí zvuk. Vyberte si z krásných závěsů a tapet s dětskými motivy.

Záclony a závěsy v klasickém stylu
Záclony a závěsy v klasickém konzervativním stylu jsou dominantou interiéru. V nabídce dekoratérského studia Inspire-decor najdete velký výběr látek na klasické závěsy a záclony.